Kedves Szülők!
Május 30-án szombaton már az utolsó tanítási naphoz érkezünk.
A következő szombaton, június 6-án tartjuk az iskolai évzáró pikniket a Central Parkban reggel 10 és 12 óra között.
A pontos helyszín linkje: https://goo.gl/maps/ge3CvG9sKFgtNUUS8
A Metropolitan Múzeum mögött leszünk, az Alexander Hamilton Monument mellett/körül (ahol az évnyitó pikniket is tartottuk).
- Legkönnyebben megközelíthető az East 84. utcai bejárat felől.
- A West side felől érkezve a 81. és a 85. utcai bejáratok a legközelebbiek.
Szeretettel várunk minden kedves családot, rokonokat és barátokat!
Lesz krétázás, kötetlen játék, beszélgetés, pizzával “fűszerezve”.
Lehet hozni piknikre alkalmas plédet és játékokat. Kérjük, vizet mindenki hozzon magával.
Bármilyen snack, gyümölcs és sütemény formájában történő hozzájárulást szívesen fogadunk.
A legközelebbi mellékhelyiség a közeli Ancient Playground-on található.
Reméljük, minél többen el tudtok jönni!
